DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Skaitmeniniai leidiniai

Europos mokyklų tinklas (EUN)

Europos mokyklų tinklas (EUN)
Europos mokyklų tinklas (angl. European Schoolnet - EUN) – tai tinklas, jungiantis 31 šalies švietimo ministerijas Europoje ir už jos ribų. Jis skatina skaitmeninių technologijų naudojimą Europos mokyklose. EUN naujienlaiškyje pateikiama naujausia informacija apie aktualius renginius, projektus bei kita su tinklo veikla susijusi informacija.

School Education Gateway

School Education Gateway
Dvidešimt trimis Europos kalbomis prieinama platforma „School Education Gateway“ – tai viena prisijungimo vieta mokytojams, mokyklų vadovams ir kitiems su ugdymu susijusiems specialistams. Geroji patirtis, ekspertų nuomonės ir idėjos, ištekliai, „Erasmus+“ galimybės, internetiniai seminarai, kiti naudingi įrankiai. Maždaug kiekvieną mėnesį naujienlaiškyje bus apžvelgiama vis nauja tema.

iKlasė

iKlasė
Išmaniųjų technologijų ekspertės, mokytojos Staselės Riškienės tinklaraštis apie tai, kaip pasinaudoti pažangiomis technologijomis šiuolaikinėje mokykloje.
Naujausi straipsniai
2021-09-18
2021-09-18

Mokovas

Mokovas
Interneto dienoraštis apie gimtosios kalbos pagrindus.

korsigita

korsigita
Tinklaraštis specialiesiems pedagogams, tėvams, auginantiems specialiųjų poreikių turinčius vaikus, klausos negalę turinčių žmonių bendruomenei ir visiems tiems, kurie mėgsta ugdymo naujoves.
Naujausi straipsniai
2024-04-13

Pedagogas.lt tinklaraštis

Pedagogas.lt tinklaraštis
Projektas „Geroji patirtis“ – tai tinklaraščio tipo tekstai įvairiomis pedagogams aktualiomis temomis. Tekstus rašo ir patirtimi dalijasi patys pedagogai, todėl didžiausia šių tekstų vertė – praktiškai pritaikoma informacija, kurią nesunkiai galima išmėginti savo pamokose. Projekto įgyvendinimu rūpinasi Pedagogas.lt komanda.

Inga Hokušienė

Inga Hokušienė
Technologijų mokytojos ekspertės interneto dienoraštis. Jame galite rasti medžiagos, kurią galite naudoti ugdymo(si) procese.

Tautodailė

Tautodailė
Internetinio puslapio sukūrimo tikslas – bendradarbiaujant Radviliškio krašto tautodailininkams, mokytojams, mokiniams, išsaugoti savo krašto kultūros paveldą, užtikrinti jo sklaidą virtualioje erdvėje, skatinant skaitmeninę informaciją panaudoti ugdymo(si) procese bei sudaryti sąlygas visuomenei susipažinti su Radviliškio rajono tautodailininkų veikla bei kūryba, nesiekiant materialių tikslų.

Cult of Pedagogy

Cult of Pedagogy
Pedagogikos tinklaraščio redaktorė Jennifer Gonzalez su pedagoge Debbie Sachs, anglų kalbos ir literatūros mokytoja Holly Burcham ir chemijos ir fizikos mokytoja Barbara Paciotti nori skatinti mokytojus tobulinti ugdymo procesą. Tinklaraščio įrašai skirstomi į tris kategorijas: Amatai (angl. The Craft), Pažvelk giliau (angl. Go Deep) ir Mokytojo siela (Teacher Soul).