DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Kviečiu dalyvauti virtualioje parodoje „Šventinis mokyklos/darželio rūbas 2017“

arrow_back Grįžti

Kviečiu dalyvauti virtualioje parodoje „Šventinis mokyklos/darželio rūbas 2017“

Inga Hokušienė 2017-12-05

102_3016Artėja šventinis periodas, kuriam ruošiasi visi, o ypatingai technologijų ir dailės mokytojai, nes daugiausia būtent jie su mokiniais puošia mokyklų interjerus. Kviesčiau visus atsiųsti savo darbo rezultatą, nuotrauką, kurioje būtų įamžintas papuoštas mokyklos interjeras. Pasidalinkime savo sukurtu grožiu su kitais.
Jei įvairias dekoracijas gaminate šiuo metu, gal galite patį procesą užfiksuoti keliose nuotraukose ir atsiųsti: technologijų mokytojams nereikia (bet gali būti ir tokie) išsamių aprašų, svarbu, kad matytųsi pagrindinė idėja, proceso eiga. Manau, kad būtų puiki medžiaga kolegoms.
Nuotraukas, kaip visada, sudėtume vienoje vietoje ir turėtume peno akims ir idėjų kitiems metams.
Nuotraukas, kur tik interjeras ir kuriose metodinė medžiaga, kaip gaminamas vienas ar kitas elementas, publikuotume atskirose aplankaluose.
Gero darbo.
Lauksime Jūsų įgyvendintų kūrybinių idėjų iki 2017 sausio 5 dienos
, kada būsite pailsėję nuo puošimo rūpesčių ir lauksite apsilankant Trijų Karalių.  Toje ramybėje galėsime ramiai susipažinti su kolegų dirbiniais, idėjomis.
Nuotraukas siųskite (hogusia@gmail.com ). Galite prikabinti ir  praeitų metų nuotraukas, galbūt, ne visi turėjo galimybę Jūsų grožį pamatyti realiai.
Nuotraukas įvardinkite  (mokykla arba autoriai) arba likite inkognito…
Šventinis mokyklos rūbas 2016
Šventinis mokyklos rūbas 2015arrow_back Grįžti