DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Karantinas #13 diena: darbas lauke, sezono atidarymas

arrow_back Grįžti

Karantinas #13 diena: darbas lauke, sezono atidarymas

Aš mokausi 2020-03-28

Atidarėme sezoną! ??

Bendra situacija. Tik iš reikalo parašysiu skaičius – 394 sergančiųjų ir 7 mirtys. Kiekvieną dieną arti 50 naujų užsikrėtimų. Neįvertiname situacijos, neįvertiname… Platesnę apžvalgą paliksiu kitam kartui. Reikia džiaugtis gražiu ir šiltu šeštadieniu.

Lauko darbai. Žolės ajeravimas, medelių genėjimas, aplinkos tvarkymas – pagaliau! Senai buvo tokia diena, kai grįžus į namus iš po lauko darbų jautiesi toks apsunkęs ir praktiškai nieko nesinori apart kojų ištiesimo lovoje. Darbavomės visi, Mykolas buvo įpareigotas vežioti sugrėbtą žolę, Kotryna padėjo mamai deginti šakas. Norėjosi daug ką pasidaryti, nes rytoj oras prognozuojamas nekoks. Džiaugiuosi Mykolo darbu, nors buvo ir piktumo akimirkų, bet vaikis papyksta, paburba ir vis tiek padaro. Ką reikia atneša, žodžiu auga pagalbininkas, tik kad tos motyvacijos nepristigtų.

Sezono pradžia. Pietus valgėme lauke. Atidarėme kepinių ant laužo sezoną. Vakar parduotuvėje pačiupau marinuotų vištienos sparnelių. Šiandien, sėdėdami pavėsinėje taip skaniai suritinome juos, kad net vaikai pirštus laižėsi, o tai būna ne dažnai.

Darbas namuose. Reikėjo tokios dienos. Tas nuolatinis buvimas online nuvargino emociškai. Vidurį savaitės buvo tikrai sunku. Dabar jau galiu pasakyti, kad būtina dirbant iš namų nusistatyti ribą kada tu dirbi, o kada laikas šeimai. Žinoma, kai namuose 2 ir 6 metų vaikai sunku su ribomis, nes vaikai tokių dalykų nesupranta. Tačiau bandysime išdirbti laiko algoritmą, kuris leistų kokybiškai pasidarbuoti tiek man, tiek Neringai.


arrow_back Grįžti