DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Karantinas #19 diena: skaitmeninis penktadienis, poilsio likučiai

arrow_back Grįžti

Karantinas #19 diena: skaitmeninis penktadienis, poilsio likučiai

Aš mokausi 2020-04-03

Penktadienio vakarienė

Bendra informacija. 696 sergančiųjų, 9 mirtys. Gaila, bet serga 100 medikų ir 276 gydytojų yra karantine. Pasak sveikatos ministro situacija net šiek tiek stabilizuojasi, nors neištirtų mėginių skaičius didėja. Pateikti galimi viruso plitimo scenarijai. Gegužės pradžioje planuojamas sergamumo pikas, kurio metu skaičiuojama apie 3000 užsikrėtusiųjų ir apie 200 mirčių.

Skaitmeninis penktadienis. Nuo kompiuterio pasitraukiau po 17 valandos. Bet nuotolinio neaptarinėsiu plačiau. Žinome kur bėdos ir ką reikia taisyti. Susitvarkysime, turime susitvarkyti. Praėjo savaitė, išvadas padarėme, dabar svarbiausia veikti. Pailsime per savaitgalį ir kimbame nuo pirmadienio į darbus. Kolegė Vilma sakė skelbia iššūkį – šeštadienis be interneto! Kolegos siūlau jungtis visiems. Norėjau ir aš, bet turiu įsipareigojimą – dienoraščio rašymą, o tam reikalingas internetas. Bet prisidedu mintimis ir pastangomis internetą panaudoti tik įrašo sukūrimui ir daugiau niekam.

Poilsio likučiai. Po darbo tiek to laiko su šeimyna ir teliko. Apsidovanojome save picomis, prisišaudėme popkornų ir atsisėdome pažiūrėti filmo. Kotrynos dėmesio filmo žiūrėjimui užteks 20 minučių, paskui prasidės judėjimas ir galiausiai trukdymas kitiems. Penktadienio vakaras…

Pailsėkite!


arrow_back Grįžti