DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Airtable – duomenų bazė kiekvienam.

arrow_back Grįžti

Airtable – duomenų bazė kiekvienam.

IT.main.lt 2017-10-16

Kiekienas iš mūsų turime daugybę duomenų. Norėtųsi palaikyti tvarką? Matyti bendrą vaizdą? Daryti išvadas? Todėl duomenis reikia susieti, nuolat atnaujinti bei turėti galimybę juos redaguoti ir peržiūrėti net išmaniąjame telefone.
Jei naudojate  MS excel, sekantis Jūsų žingsnis galėtų būti  – Airtable.com .

airtable-copy
Jūs galite susikurti duomenų bazę sudarytą iš neriboto kiekio lentelių, kurių įrašai yra susieti tarpusavyje. Duomenis į šias lenteles galima suvesti rankiniu būdu, sukūrus duomenų įvedimo formą, importuoti CSV failą ar tiesiog įklijuoti duomenis iš MS Excel .
Duomenys lentelėje gali būti ne tik mums įprastas tekstas, skaičiai, valiuta, bet ir priesaga, fotografija, formulė, data, vertinimas žvaigždutėmis…
Airtable siūlo įsidiegti programėlę iOS ir Android įrenginiuose taip savo duomenų bazę ne tik pasieksite bet ir galėsite redaguoti, papildyti naujais duomenimis tiesiog telefone, planšetėje.

Duomenis galima peržiūrėti ne tik lentelės pavidalu, bet kaip galeriją, kalendorių. Taip pat galite rūšiuoti, filtruoti, grupuoti duomenis visai kaip MS excel. Pakvieskite bendraautorius! Netgi galima viešai pasidalinti  savo duomenų baze internete.

Airtable pateikia duomenų bazių šablonų daugeliui sričių: https://airtable.com/templates nuo kurių ir rekomenduoju pradėti. Taip siūloma mokomosios medžiagos : https://guide.airtable.com, Video pamokos, pagalbos centras arba galite pasinaudoti viešomis duomenų bazėmis , kurias sukūrė ir dalinasi kiti naudotojai.

Video geriau už 1000 žodžių:


arrow_back Grįžti