DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

MOKYKLA 2020: ANONSAS ARBA SAVIREKLAMA

arrow_back Grįžti

MOKYKLA 2020: ANONSAS ARBA SAVIREKLAMA

Evaldas Bakonis 2020-11-11

Gavau iš parodos „Mokykla 2020“ organizatorių neįkyrų prašymą pasireklamuoti. Pagalvojau, o kodėl ne? Nesiūlančios patuštinti savo pinigines reklamos dar niekam nepakenkė. Tikiuosi… Taigi, lapkričio 20 d. 12.00 val. parodoje darysiu pranešimą „Nuotolinis mokymas ar mokymo organizavimas nuotoliniu būdu“? Daugiau informacijos – čia.
Apie ką būsimas pranešimas? Apie tai, kas įvyko ar neįvyko pirmojo karantino (kad jį kur velniai griebtų!) metu. Taip, visi turėtume būti dėkingi mokytojams, kad mokymasis „mokykloje iš namų“ vyko, kad ugdymo procesas nenutrūko. Labai faina, jog pasiteisino gerai žinoma tiesa – „Ko nors naudingo išmoksti tada, kai tau to tikrai reikia, o ne tada, kai kas nors moko“! Praktiškai visi mokytojai tapo mokymo vykdymo nuotoliniu būdu profesionalais.
Ar mokytojai tapo nuotolinio ugdymo profesionalais? Čia yra klausimas, kurį bandysiu iškelti pranešime. Ar atsakysiu? Dar nežinau. Jei įdomu – susigirdėsime parodoje.


arrow_back Grįžti