DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Karantinas #21 diena: maloni ir šilta sekmadienio rutina

arrow_back Grįžti

Karantinas #21 diena: maloni ir šilta sekmadienio rutina

Aš mokausi 2020-04-05

Sekmadieniniai tetes blynai

Bendra situacija. 811 sergančiųjų, 12 mirčių. Kalbama, kad šalyse, kurios geriausiai tvarkėsi su koronavirusu, vienas pagrindinių dalykų buvo kuo didesnis ištirtųjų skaičius, pas mus kažkaip įdomi situacija su šiuo dalyku. Mobilių punktų negali būti daugiau, jų laikas patrumpintas, Klaipėdoje sutriko laboratorijos veikla. Ta pati Klaipėdos universitetinė ligoninė yra laikoma viruso židiniu, uždaromi karantinui daugelis šios ligoninės skyrių. Pradėjo braškėti didžiųjų ligoninių vadovų kėdės ir tai suprantama. Ekstremalios situacijos parodo kokio lygio vadovai ir kokio lygio jų lyderystė.

Sekmadienio rutina. Ryte, po klasikinių “tetes blynų“, susiruošėme į lauką. Vėl malonu buvo jausti šilumą ir turėti galimybę tvarkytis savo kieme. Nuvykome į mišką, Neringai reikėjo samanų, kurias planuoja panaudoti velykinėms dekoracijoms. Palakstėme, pažaidėme gaudynių, pasidžiaugėme geru oru ir galimybe ištrūkti iš namų pabūti gamtoje. Po pietų su Mykolu nuplovėme mašinas, apsitvarkėme katilinę, pašėrėme šunis, žodžiu neskubėdami apėjome ūkį. Su Neringa nusprendėme šiandien pailsėti ir nebėgti, nes iš po vakarykščio bėgiojimo ko tai abu šiandien pajautėme fizinį nuovargį.

Toks tas ramus ir rutiniškas sekmadienis. Svarbiausia, kad vėl galime džiaugtis grįžtančia šiluma.


arrow_back Grįžti