DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis. VII kl.

arrow_back Grįžti atgal

Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis. VII kl.
Jakušovienė Audra, Jakušovas Rolandas

Vadovėlis atitinka Katalikų tikybos bendrosios programos septintos klasės turinį. Mokomoji medžiaga remiasi tikėjimo šaltiniais ir Bažnyčios dokumentais. Vadovėlyje pateikta informacija skatins mokinių motyvaciją, padės ugdyti kūrybinį ir kritinį mąstymą, spręsti dorines problemas. Vadovėlis dinamiškas, pozityviai teikiantis tikėjimo turinį. Tekstai, užduotys ir vaizdinė medžiaga pritaikyta šio amžiaus tarpsnio mokiniams.

Vadovėlis suskirstytas į keturis skyrius. Temų antraštės ir užduočių formuluotės yra tinkamai išskirtos. Kiekvienoje temoje yra sąvokų žodynėlis. Temos pabaigoje – esminių žinių santrauka. Kiekvienos temos pradžioje autoriai kviečia moksleivius ją apsvarstyti remiantis savo patirtimi. Taip autoriai per visas temas išlaiko schemą „Gyvenimas-Tikėjimas-Naujas Gyvenimas“. Daugelyje temų skyrelis „Ar žinote, kad...“ praturtina papildoma medžiaga, kuri gali giliau sudominti ir patraukti moksleivius. Užduotys skatina pateikti savo nuomonę ir vertinimus kartu su naujai įgytomis žiniomis ir gebėjimais. Skyrių pabaigoje autoriai pateikia galimybę įsivertinti.

Vadovėlis padės mokytojui tinkamai planuoti ir organizuoti mokymo procesą, o moksleiviams gilinti tikėjimą, ugdytis vertybines ir dorines nuostatas, vertinti ir gerbti skirtingų rasių, tikėjimų, kultūrų žmones.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Dorinis ugdymas
Dalykas
Tikyba
Klasė
7 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
168
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-9955-29-200-5
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Katalikų pasaulio leidiniai“
Leidėjo adresas
Pylimo g. 27/14, LT-01309 Vilnius
Leidėjo telefonas
+37052122422
Leidėjo svetainė
www.katalikuleidiniai.lt
Leidėjo el. paštas
leidykla@katalikuleidiniai.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Susitikimai. VII kl.-pasirinktas.pdf
Paskirto vertintojo recenzija
Susitikimai. VII kl.-paskirtas.pdf