DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Fizika. VIII kl. (serija „Šok“)

arrow_back Grįžti atgal

Fizika. VIII kl. (serija „Šok“)
Vaščenkienė Ona, Adomaitis Irmantas

Vadovėlis „Fizika 8“ yra „Šok“ serijos leidinys. Svarbiausias šio vadovėlio bruožas – ypač akcentuojamas teorinių žinių taikymas praktiškai. Mokiniams parodoma, kad fizikos reiškinių gausu mūsų aplinkoje, tad ir fizikos žinių prireikia kasdien – atliekant buities darbus, poilsiaujant, sportuojant ir net paprasčiausiai žaidžiant.

Vadovėlyje pateikiama teorinė medžiaga grindžiama praktiniais bandymais ir mokinių kasdiene patirtimi. Atlikdami vadovėlyje aprašytus nedidelius tiriamuosius darbus mokiniai patys stebės fizikinius reiškinius ir įsitikins fizikos dėsnių tikrumu. Kad pasijustų tikrais mokslininkais, tyrinėtojais, mokiniams nebūtina turėti specifinių prietaisų ar sėdėti laboratorijose – tereikės paprasčiausių buityje naudojamų priemonių, nurodytų kiekvieno bandymo aprašyme.

Norintys atlikti sudėtingesnius bandymus galės pasinaudoti gausiomis nuorodomis į skaitmeninius mokymosi objektus internete. Jais remdamiesi mokiniai galės ir namuose atlikti virtualius bandymus, stebėti ir nagrinėti demonstracijas – tai ne tik palengvins fizikos mokymąsi, bet ir sužadins mokinių smalsumą ir didins motyvaciją domėtis fizika.

Spalvingos vadovėlio iliustracijos ne tik patraukia akį, bet ir padeda lengviau suprasti vadovėlio tekstą, žaismingai ir vaizdžiai pateikia svarbią informaciją, kurią dėl to daug lengviau įsiminti. O įsivertinti, kaip pavyko suprasti pateiktą medžiagą, padės kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami klausimai ir užduotys bei tiriamieji darbai. Prieš atlikdami kontrolinius darbus, mokiniai galės patys įsivertinti įgytas žinias ir gebėjimus, bet jeigu gauti rezultatai jų netenkins, visada galės­ grįžti prie reikiamo vadovėlio skyriaus ir „užlopyti“ pastebėtas žinių spragas.

Vadovėlio komplektą sudaro:

* Vadovėlis

* Pratybų sąsiuviniai (1-asis ir 2-asis)

* Uždavinynas

* Mokytojo knyga

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Matematinis, gamtamokslinis ir technologinis ugdymas
Dalykas
Fizika
Klasė
8 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
168
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-5-430-05806-7
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Fizika. VIII kl. serija SOK-pasirinktas.pdf
Paskirto vertintojo recenzija
Fizika. VIII kl. serija SOK-paskirtas.pdf