DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

BIOS 8. Biologijos vadovėlis. VIII kl. (lenkų kalba)

arrow_back Grįžti atgal

BIOS 8. Biologijos vadovėlis. VIII kl. (lenkų kalba)
Baleišis Edvardas, Zdanevičienė Vilija

Antrasis BIOS serijos vadovėlis. Parengtas pagal naująsias gamtamokslinio ugdymo programas. Pirmajame skyriuje nagrinėjama organizmų dauginimosi funkcija, vienintelė, kuri liko plačiau neaptarta 7 klasėje. Antrajame skyriuje kalbama apie užkrečiamąsias ligas, sveikatą, švarą ir higieną. Trečiajame skyriuje pateikiamas genetikos ir evoliucijos pradžiamokslis. Vadovėlis baigiamas gana plačiu ekologijos skyriumi, kuriame nagrinėjama bendrijų struktūra, mitybos ryšiai, organizmų prisitaikymai prie aplinkos sąlygų ir kai kurios aplinkosauginės problemos.

Pagrindinis vadovėlio tekstas trumpas ir aiškus, paremtas iliustracinės medžiagos analize. Pateikiama nemažai praktinių darbų, vienas didesnės apimties projektinis darbas („Gėlojo vandens telkinio ekosistema“). Vadovėlyje yra metodinių puslapių, kuriais siekiama lavinti bendrąsias ir dalykines mokinių kompetencijas. Motyvuoti mokiniai vadovėlyje ras nemažai papildomos informacijos apie nagrinėjamus objektus ir reiškinius. Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra išeitos medžiagos santrauka ir žinių patikros rubrika, kuri skirta mokinių savikontrolei.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Matematinis, gamtamokslinis ir technologinis ugdymas
Dalykas
Biologija
Klasė
8 klasė
Kalba
Lenkų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
128
Pirmojo leidimo metai
2012
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-9955-26-335-7
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
K. Mickevičiaus leidykla „Briedis“
Leidėjo adresas
Parodų g. 4, LT-04133 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 270 6479,
Leidėjo svetainė
www.briedis.lt
Leidėjo el. paštas
info@briedis.lt
Vertėjas
Sienkiewicz Jan