DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Vieversys. Muzika. II kl. (su kompaktine plokštele) (serija „Šok“)

arrow_back Grįžti atgal

Vieversys. Muzika. II kl. (su kompaktine plokštele) (serija „Šok“)
Bertulienė Ingrida, Girdzijauskienė Rūta, Merkelienė Algytė

Muzikos vadovėlis antrai klasei „Vieversys“ pradžiugins tuos, kurie su „Šok“ serijos vadovėliu mokėsi pirmoje klasėje. Taip pat ir tuos, kurie nori kūrybingai žengti muzikos pažinimo keliu. Principai, kuriais remiantis rengtas leidinys: mokinių veiklos aktyvumas, kūrybinis mokymosi pobūdis, orientacija į savos muzikinės kultūros pažinimą, sociokultūrinis muzikinės veiklos kontekstas. Antrosios klasės „Vieversyje“ mokomoji medžiaga pateikiama tematiniu principu: vadovėlyje pristatomos 33 temos, derinant su kitų dalykų vadovėlių temomis. Išlaikomas visiems „Šok“ vadovėlių serijos leidiniams charakteringas mokomosios medžiagos pateikimo ir veiklų organizavimo principas. Vadovėlį palydi turininga mokytojo knyga, kurioje pateikiami išsamūs pamokų aprašai ir papildoma mokomoji medžiaga. Kaip ir pirmosios klasės „Vieversys“, naujasis leidinys kviečia dainuoti lietuvių liaudies ir autorines dainas, klausytis muzikos, ritmuoti, solfedžiuoti, groti, eksperimentuoti garsais, improvizuoti, kurti, galvoti, svarstyti, kalbėti apie tai, kas muziką kuria ir atlieka. Vadovėlyje gausu vaikų aktyvumą žadinančių, vaizduotę aktyvinančių kūrybinių užduočių, specialiai šiam leidiniui sukurtų Lietuvoje žinomų kompozitorių kūrinių. Tad žengti muzikos pažinimo keliu turėtų būti smagu tiek vaikams, tiek ir juos mokantiems pedagogams. Vadovėlio komplektą sudaro: Vadovėlis su kompaktine plokštele. Pratybų sąsiuvinis. Mokytojo knyga su kompaktine plokštele

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Meninis ugdymas
Dalykas
Muzika
Klasė
2 klasė
Kalba
Lietuvių
Puslapių skaičius
88
Pirmojo leidimo metai
2011
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-5-430-05689-6
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002617.2709
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Vieversys. II kl. -pasirinktas.pdf
Paskirto vertintojo recenzija
Vieversys. II kl.-paskirtas.pdf