DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Muzikos labirintai. Muzika. V kl. (serija „Šok“)

arrow_back Grįžti atgal

Muzikos labirintai. Muzika. V kl. (serija „Šok“)
Malikėnienė Rasa

Vadovėlis „Muzikos labirintai“ V klasei parengtas pagal „Šok“ serijos vadovėlių reikalavimus. Jo mokomoji medžiaga sudaro galimybes mokiniams ir mokytojams įgyvendinti atnaujintose Bendrosiose programose numatytus tikslus ir uždavinius. Rengdama šį leidinį, autorė atsižvelgė į mokinių amžiaus ir darbo penktose klasėse organizavimo ypatumus. Visa vadovėlio medžiaga nukreipta į pradinėse klasėse įgytos patirties kartojimą ir įtvirtinimą. Vadovėlyje pateikiamos tik kelios naujos temos. Pamokose formuojamas mokinių įgūdis teorines žinias taikyti praktikoje. Jie skatinami daryti išvadas, kelti idėjas, teikti pasiūlymus. Plečiamas muzikinių terminų žodynas.

Vadovėlį sudaro dvidešimt pamokų, kurias jungia bendros temos – „kelionės laike“ ir „muzikos rašto labirintuose“. Visoms pamokoms skiriama po dvi atlankas. Pirmoje pateikiamas pagrindinis pamokos tekstas ir iliustracijos. Tekstas pradedamas nuo probleminių, mokinių smalsumą žadinančių klausimų. Aptardami vadovėlio iliustracijas ir pasitelkdami savo patirtį, mokiniai susipažįsta su teorine pamokos medžiaga. Tekstas skirtas medžiagai įtvirtinti ar pakartoti. Antroje pamokos atlankoje pateikiama siūloma aktyvi veikla – dainavimas, grojimas, kūryba, muzikos kūrinių klausymas ir aptarimas/vertinimas, užduočių iliustracijos, pamoką apibendrinantys klausimai ir teiginiai. Šioje atlankoje skiltyje TAI ĮDOMU mokiniai ras papildomos informacijos, o SMALSUČIO PUSLAPIUOSE – internetinių svetainių ar klausomų kūrinių, knygų nuorodų. Žodynėlis padės mokiniams prisiminti muzikos terminų ar nežinomų žodžių paaiškinimus.

Komplektą sudaro:

Vadovėlis (su kompaktine plokštele)

Mokytojo knyga (su kompaktine plokštele)

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Meninis ugdymas
Dalykas
Muzika
Klasė
5 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
128
Pirmojo leidimo metai
2010
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-5-430-05051-1
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002475.2709
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Muzikos labirintai -5kl- pasirinktas.pdf
Paskirto vertintojo recenzija
Muzikos labirintai -5kl- paskirtas.pdf