DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Literatūros vadovėlis. VII kl. (lenkų kalba)

arrow_back Grįžti atgal

Literatūros vadovėlis. VII kl. (lenkų kalba)
Levicka Regina, Minovič Liucija

Lenkų kalbos literatūrinio ugdymo vadovėlis sudaro sąlygas mokiniams įgyti komunikavimo ir kultūrinę kompetenciją, o mokytojui – padeda šį tikslą realizuoti. Literatūriniai tekstai padeda mokiniams suvokti savo ir gyvenamosios aplinkos (gimtinės, tėvynės) ryšį; įžvelgti kultūrinius, tradicinius, universaliuosius elementus, remiantis krikščioniškąja, graikų ir romėnų kultūra; puoselėti regionines ir tautines tradicijas. Daug dėmesio skiriama literatūros kūrinyje atskleidžiamoms žmoniškosioms vertybėms, taip pat meniniam literatūros kūrinio savitumui suvokti.

Vadovėlis sudarytas iš kūrinių ir ilgesnių ištraukų, teikiama pirmenybė tiems literatūros klasikos kūriniams, kurie yra meniškai vertingi, universalūs ir nesenstantys, taip pat nestokojantys etinių ir filosofinių idėjų.

Vadovėlyje galima rasti ir populiariosios literatūros tekstų, atsižvelgiant į natūralius šio amžiaus vaikų interesus. Tokie gyvenimiškieji aspektai suteikia galimybę mokiniams įvertinti veikėjų pažiūras ir pasirinkimus, pažinti save ir kitus, moko analizuoti gyvenimiškas situacijas ir spręsti problemas.

Komplektą sudaro vadovėlis ir pratybų sąsiuvinis.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Gimtoji kalba ir literatūra (lenkų)
Klasė
7 klasė
Kalba
Lenkų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
200
Pirmojo leidimo metai
2010
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-5-430-05504-2
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002473.2709