DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Tišku tašku. Dailės ir technologijų vadovėlis. II kl. (serija „Šok“)

arrow_back Grįžti atgal

Tišku tašku. Dailės ir technologijų vadovėlis. II kl. (serija „Šok“)
Sidabrienė Jurga, Drakšienė Roma

Dailės ir technologijų vadovėlio „Tišku tašku“ komplektas II klasei parengtas pagal naujas Bendrąsias programas. Šis vadovėlis siejasi su jau išleistais “Šok“ serijos vadovėliais II klasei. Temos lengvai derinamos su lietuvių kalbos vadovėlio „Pupa“, pasaulio pažinimo vadovėlio „Gilė“, matematikos vadovėlio „Riešutas“ ir etikos vadovėlio „Nendrė“ temomis.

Dailės ir technologijų turinys integruotas išlaikant atskiro dalyko savitumą. Technologijų pamokoms skiriama apie 30 % viso kurso. Vienai arba dviem pamokoms skirtoje atlankoje mokomoji medžiaga pateikiama dalimis – teorinė (+ įvadinė), praktinė, kūrybinė, aptarimas ir vertinimas. Pamokos veiklos planą sutartiniais ženklais ir skaičiais nurodo vadovėlio veikėjai: Teptukas ir Skruzdėlytė.

Įvadinėje dalyje mokiniai tautosakine, mitologine medžiaga motyvuojami ir skatinami pamokos veiklai. Teorinėje dalyje trumpai aptariama tema (problema), supažindinama su dailės ar technologijų reikmenimis, jų pavadinimais, įvairių medžiagų savybėmis. Praktines ir kūrybines užduotis siūloma atlikti individualiai, poromis ar grupėmis. Aptardami ir vertindami savo kūrybinius darbus, mokiniai atpažįsta ir įvardija naudotus reikmenis, medžiagas, mėgina savais žodžiais nusakyti darbo procesus, įgytos patirties bendrame darbe su klasės draugais subtilumus. Kiekvienoje atlankoje pateikta įdomioji užduotis.

Vadovėlio komplektą sudaro:

• Vadovėlis

• Pratybų sąsiuvinis

• Mokytojo knyga

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Meninis ugdymas
Dalykas
Dailė ir technologijos
Klasė
2 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
104
Pirmojo leidimo metai
2010
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-5-430-05564-6
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002474.2709
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Tisku tasku,2kl.- pasirinktas.pdf
Paskirto vertintojo recenzija
Tisku tasku,2kl.- paskirtas.pdf