DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Bendroji ir neorganinė chemija. XII kl.

arrow_back Grįžti atgal

Bendroji ir neorganinė chemija. XII kl.
Šulčius Algirdas

„Bendroji ir neorganinė chemija“ XII klasei yra vadovėlio „Organinė chemija“ XI klasei tęsinys, kuriame išlaikytas struktūrinis ir metodinis vientisumas. Naujasis vadovėlis skirtas mokytis pagal chemijos Išplėstinio kurso programą. Vadovėlį sudaro 19 temų, atkreipiamas dėmesys į tyrimų duomenų tikslumą, paklaidas ir reikšminius skaitmenis. Po kiekvienos temos pateikiamos užduotys, o vadovėlio pabaigoje esančiame skyriuje „Pasiruošk egzaminui“ – 6 struktūriniai klausimai, kurie suteikia mokiniams galimybes įsivertinti savo pasiekimus. Taip pat pateikiami uždavinių atsakymai.

Vadovėlyje aptariamos šiuolaikinės chemijos realijos, nemažai dėmesio skiriama klausimams, susijusiems su mokinį supančia aplinka ir sveikata. Aptariamos šiuolaikinėje praktikoje naudojamos medžiagos, apžvelgiami įvairūs Lietuvos chemikų-mokslininkų pasiekimai ir jų nagrinėjamos mokslinės problemos. Tai turėtų mokinius sudominti ir padėti apsispręsti tolimesniam mokymuisi ir profesinei karjerai.

Pateikiami įvairių užduočių sprendimo būdai, atlikimo principai, svarbiausios informacijos išskyrimas ir apibendrinimas leidžia mokiniams mokytis savarankiškai.

Vadovėlyje nurodomi pagalbiniai informaciniai šaltiniai, padėsiantys mokytojams ir mokiniams atlikti realius ir virtualius laboratorinius darbus. Nuorodų panaudojimas paįvairins pamokas ir sudarys sąlygas geriau įsisavinti dėstomas temas ir pasirengti valstybiniam chemijos egzaminui.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Matematinis, gamtamokslinis ir technologinis ugdymas
Dalykas
Chemija
Klasė
12 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
256
Pirmojo leidimo metai
2010
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-5-430-05547-9
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002446.2709
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
Bendroji ir neorganine chemija 12kl- pasirinktas.pdf
Paskirto vertintojo recenzija
Bendroji ir neorganine chemija 12kl- paskirtas.pdf