DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Mokslininkų pėdomis. Gamtos mokslų vadovėlis. 2-oji kn. VI kl. (pritaikytas spec. por. mok.) (pagal seriją „Šok“)

arrow_back Grįžti atgal

Mokslininkų pėdomis. Gamtos mokslų vadovėlis. 2-oji kn. VI kl. (pritaikytas spec. por. mok.) (pagal seriją „Šok“)
Geleževičiūtė Loreta, Motiejūnienė Elena, Raugalas Juozas, Vingelienė Saulė, Vitalienė Genovaitė, Bigelienė Daiva, Dzikavičiūtė Jolanta

Vadovėlis „Mokslininkų pėdomis“ 6 klasės specialių poreikių mokiniams parengtas pagal to paties pavadinimo Šok serijos vadovėlį, bet visos temos jame yra adaptuotos, atsižvelgiant į specialių mokinių poreikius. Taip pat supaprastintos kai kurios iliustracijos. Kai kur iš jų pašalintos papildomos detalės, kai kurios iliustracijos išimtos. Tačiau vadovėlis sudaro puikias galimybes specialių poreikių mokiniams kartu su klasės draugais nagrinėti tas pačias temas ir susipažinti su visa 6 klasės medžiaga.

Specialiųjų poreikių mokinius, kaip ir jų bendraklasius, vadovėlis supažindina su pagrindiniais gamtos objektais ir reiškiniais bei jų tarpusavio ryšiais, skatina naudojantis informacinėmis technologijomis įvairiuose šaltiniuose ieškoti gamtamokslinės informacijos, ją analizuoti ir perteikti kitiems, parodo, kaip remiantis įgytomis žiniomis ar tyrimų rezultatais klausti, kelti hipotezes, bandyti jas pagrįsti bei patikrinti. Taip pat mokiniai išmoks naudodamiesi mokyklinėmis gamtos tyrimų priemonėmis atlikti paprasčiausius gamtamokslius tyrimus. Vadovėlyje pateikiami klausimai ir užduotys skatina mokinius bendradarbiauti, ieškoti informacijos, diskutuoti, kritiškai mąstyti, pagrįsti savo nuomonę.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Pritaikytojas
Barčienė Skaidrė, Petrulionienė Vida
Ugdymo sritis
Matematinis, gamtamokslinis ir technologinis ugdymas
Dalykas
Gamtos mokslai
Klasė
6 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Pritaikytas
Pirmojo leidimo metai
2009
Leidimas
Naujas (pirmasis)
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002316.2709