DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Mano ir tavo šalis Lietuva. Lietuvių kalba. 2-oji knyga. I m. m.

arrow_back Grįžti atgal

Mano ir tavo šalis Lietuva. Lietuvių kalba. 2-oji knyga. I m. m.
Prosniakova Henrika, Stumbrienė Virginija

Lietuvių kalbos vadovėlis, ir pratybų sąsiuvinis 11-14 metų mokiniams, pradedantiems mokytis lietuvių kalbos.

Antra vadovėlio ir pratybų sąsiuvinio knyga, kurią sudaro trys skyriai, padėstobulinti jūsų jau turimuslietuvių kalbosįgūdžiusir įgyti naujų. Knygoje pateikiama dažniausiai vartojamų žodžių, jų formų pavyzdžių, nemažai įvairių pratimų ir užduočių. Žinoma, nebūtina jų visų atlikti. Mokytojo padedami pasirinksite tinkamus pagal savo kalbos mokėjimo lygį. Knygoje taip pat pateikiama gramatikos taisyklių, specialių pratybų, įtvirtinančių taisyklingą gramatinių formų vartojimą. Tačiau vadovėlyje neapsiribojama tik žodyno turtinimo pratybomis bei gramatikos mokymu. Kiekviename vadovėlio skyriuje rasite klausymo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo užduočių. Jos padės lavinti jūsų lietuvių kalbos įgūdžius ir geriau pažinti Lietuvą.

Vadovėlio medžiaga pateikiama taip, kad susipažintumėte su Lietuvos kraštovaizdžiu, gamta, miesto ir kaimo žmonių gyvenimu, kultūrostradicijomis, jaunimo pomėgiaisir pan. Stengėmės, kad mokytis lietuvių kalbos jums būtų įdomu ir nesudėtinga. Todėl vadovėlyje nemažai vaizdinės informacijos: lentelių, piešinių, nuotraukų, straipsnių iš jaunimo žurnalų, įvairių skelbimų, kvietimų ir pan. 

Leidinys parengtas ir išleistas vykdant 2006 metų Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos darbo plane numatytos Valstybės švietimo strategijos įgyvendinimo programos priemonę Įgyvendinti migruojančių šeimų vaikų ugdymo planą“.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį

LIETUVA II Pokalbiai. Klausomi ir skaitomi tekstai (60.1Mb) 
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Lietuvių kalba pagal mokėjimo lygius
Klasė
5 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Pirmojo leidimo metai
2008
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-9955-802-00-6
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „72 sprendimai"
Leidėjo adresas
Kareivių g. 19, LT- 09117 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 254 6808
Leidėjo svetainė
http://www.72s.lt
Leidėjo el. paštas
info@72s.lt
MOBIS failas
VAD0000002267.2709