DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Mano ir tavo šalis Lietuva. Lietuvių kalba. 1-oji knyga. I m. m.

arrow_back Grįžti atgal

Mano ir tavo šalis Lietuva. Lietuvių kalba. 1-oji knyga. I m. m.
Prosniakova Henrika, Stumbrienė Virginija

Lietuvių kalbos vadovėlis ir pratybų sąsiuvinis 11–14 metų mokiniams, pradedantiems mokytis lietuvių kalbos

Vadovėlis susideda iš 2 knygų. Pirma knyga, kurią sudaro septyni skyriai, padės išmokti bendrauti lietuviškai kasdienėse situacijose: gatvėje, parduotuvėje, mokykloje ir kitur. Vadovėlyje yra ne tik dažniausiai vartojamų žodžių, bet ir jų formų vartojimo pavyzdžių, nuotaikingų pratimų. Knygoje taip pat pateikiama gramatikos taisyklių, specialių pratybų, įtvirtinančių taisyklingą gramatinių formų vartojimą. Tačiau vadovėlyje neapsiribojama tik žodyno turtinimu pratybomis bei gramatikos mokymu. Kiekviename vadovėlio skyriuje yra klausymo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo užduočių. Jos ne tik lavins lietuvių kalbos įgūdžius, bet ir padės geriau pažinti Lietuvą. Atlikdami šias užduotis mokiniai sužinos, kaip gyvena jaunimas Lietuvoje, ką veikia namie ir mokykloje, mieste ir kaime, laisvalaikiu, apie ką svajoja.

Vadovėlyje nemažai vaizdinės informacijos: lentelių, piešinių, nuotraukų, straipsnių iš jaunimo žurnalų, įvairių skelbimų, kvietimų ir pan. Paskutinis, septintas knygos skyrius skirtas pasikartoti, pasitikrinti, ko išmokta. Jis taip ir pavadintas – Pasikartokite, pasitikrinkite, ką išmokote. Čia rasite ir visai nesudėtingų, ir daugiau lietuvių kalbos žinių reikalaujančių užduočių.

Leidinys parengtas ir išleistas vykdant 2006 metų Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos darbo plane numatytos Valstybinės švietimo strategijos įgyvendinimo programos priemonę „Įgyvendinti migruojančių šeimų vaikų ugdymo planą“

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį

LIETUVA I Pokalbiai, klausomi ir skaitomi tekstai (66Mb) 
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Lietuvių kalba pagal mokėjimo lygius
Klasė
5 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Pirmojo leidimo metai
2008
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
978-9955-716-21-1
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
V. Gužauskio firma „Homo liber“
Leidėjo adresas
J. Baltrušaičio g. 11-126, LT-06145 Vilnius
Leidėjo telefonas
8 5 279 3976
Leidėjo svetainė
www.homoliber.lt
Leidėjo el. paštas
homoliber@takas.lt
MOBIS failas
VAD0000002265.2709