DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Chemija. VIII–X kl. Suaugusiųjų ir savarankiškam mokymuisi

arrow_back Grįžti atgal

Chemija. VIII–X kl. Suaugusiųjų ir savarankiškam mokymuisi
Dzedulionienė Zita

Chemija VIII-X klasei tai pirmas originalus chemijos vadovėlis, skirtas suaugusiųjų ir savarankiškam mokymuisi. Jis apima visą pagrindinės mokyklos chemijos kursą. Medžiaga pateikiama taip, kad būtų galima mokytis ir klasėje, ir savarankiškai neakivaizdiniu būdu.

Atsižvelgiant į suaugusiųjų mokymosi poreikius, visas kursas dėstomas koncentruotai, pateikiant vienoje knygoje visą būtiną medžiagą, suderintą su Bendrosiomis programomis. Visa teorinė medžiaga grindžiama ne vien tradicine chemijos teorija, bet ir šiuolaikinėmis praktinėmis chemijos žiniomis. Tai ypač aktualu, nes iš karto matosi, kaip ir kur gyvenime galima pritaikyti gautas chemijos žinias ir kur jos naudojamos. Taip pat pateikiami svarbiausi chemijos mokslo teiginiai, dėsniai, cheminiai procesai bei reiškinių esmė, cheminių elementų ir jų junginių savybės. Nemažai dėmesio skiriama praktiniam chemijos žinių taikymui sprendžiant kasdienio gyvenimo bei aplinkosaugos klausimus.

Vadovėlyje pateikiama glausta informacija apie chemines medžiagas, jų sudėtį, cheminius virsmus, vandeninius tirpalus, rūgštis, bazes, oksidus, metalus ir nemetalus, aplinkos apsaugą. Kiekvienas vadovėlio skyrius baigiamas skaičiavimo uždavinių pavyzdžiais bei kontroliniais klausimais ir užduotimis.

Knygos pabaigoje pateikti priedai: įskaitinių darbų klausimai ir užduotys, lentelės. Tai pat pateikiami užduočių atsakymai ir įskaitinių darbų užduočių atsakymai.

Vadovėlis iliustruotas nuotraukomis, schemomis, pieštomis iliustracijomis.

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Matematinis, gamtamokslinis ir technologinis ugdymas
Dalykas
Chemija
Klasė
8 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Pirmojo leidimo metai
2009
Leidimas
Naujas (pirmasis)
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000002078.2709