DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Nendrė. Etikos vadovėlis. I kl.

arrow_back Grįžti atgal

Nendrė. Etikos vadovėlis. I kl.
Kuzmickaitė Vaida, Meškauskienė Asta, Varkalaitė-Bakienė Rimantė

Etikos vadovėlio komplektas „Nendrė" 1 klasei integralus su kitais "Šok" serijos vadovėlių komplektais - lietuvių kalbos vadovėliu „Pupa", pasaulio pažinimo - „Gile", matematikos vadovėliu "Riešutas" ir dailės ir technologijų - "Tišku tašku".

Ugdymo turinys sudarytas remiantis mokinių gyvenimo aktualijomis, gyvenimiškų situacijų sprendimais. Siūloma vaikams įdomi veikla padeda įgyti pasitikėjimo ir lavina praktinį suvokimą.

Vadovėlyje „Nendrė" yra daug nuotraukų, piešinių, iliustracijų. Derinama žodinė ir vaizdinė informacija, žodinis tekstas plėtojamas vaizdu. Atsižvelgiant į vaikų amžių, daugelis iliustracijų yra pagrindinis informacijos šaltinis. Siūloma naudoti vaizdinę medžiagą iš IT, spaudos, periodikos ir kt. informacinių šaltinių. Kiekvienos temos pabaigoje siūlomas tyrimas, eksperimentas, žaidimas, Daug dėmesio skiriama mokinių kalbinei raiškai.

Vadovėlis suskirstytas į keturias ugdomosios veiklos sritis: Aš-Aš, Aš-Tu, Aš-Mes, Aš-Tai.

Vadovėlio atvarte medžiaga pateikiama dalimis: viena teorinė dalis ir trys praktinės veiklos dalys. Pamokos reikšminiai žodžiai išskiriami puslapio viršuje. Puslapio apačioje yra sudėtingesnės praktinės užduotys, eksperimentai gabesniems vaikams. Labai svarbu, kad mokiniai nuo pirmos klasės mokytųsi planuoti savo darbą, todėl autorės kiekvieno atvarto kairėje sutartiniais ženklais (skaitau, kalbu, klausausi, vaidinu, tyrinėju ir t.t.) pateikia veiklos planą pamokai.

Pratybose yra išlaikyta vadovėlio atvarto struktūra, tik daugiau dėmesio skiriama mokinio individualios veiklos planui ir veiklos įsivertinimui.

Vadovėlio komplektą sudaro:

- vadovėlis,

- pratybų sąsiuvinis,

- mokytojo knyga (www.sokvadoveliai.lt)

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Dorinis ugdymas
Dalykas
Etika
Klasė
1 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Pirmojo leidimo metai
2009
Leidimas
Naujas (pirmasis)
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000001706.2709