DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Tišku tašku. Dailės ir technologijų vadovėlis. 2-oji kn. I kl. (serija „Šok“)

arrow_back Grįžti atgal

Tišku tašku. Dailės ir technologijų vadovėlis. 2-oji kn. I kl. (serija „Šok“)
Sidabrienė Jurga, Drakšienė Roma

Dailės ir technologijų vadovėlio „Tišku tašku“ komplektas I klasei parengtas pagal naujas Bendrąsias programas. Šis vadovėlis siejasi su jau išleistais “Šok“ serijos vadovėliais I klasei. Temos lengvai derinamos su lietuvių kalbos vadovėlio „Pupa“, pasaulio pažinimo vadovėlio „Gilė“, etikos vadovėlio „Nendrė“ temomis.

„Tišku tašku“ vadovėlį sudaro dvi knygos. Dailės ir technologijų turinys integruotas išlaikant atskiro dalyko savitumą. Technologijų pamokoms skiriama apie 30% viso kurso. Vienai arba dviem pamokoms skirtame atvarte mokomoji medžiaga pateikiama dalimis – teorinė, praktinė, kūrybinė, aptarimas ir vertinimas. Yra ir pamokos veiklos planas.

Teorinėje dalyje trumpai aptariama tema, supažindinama su dailės ar technologijų reikmenimis, jų pavadinimais, pvz., sudarant linksmus žodžių junginius. Praktines užduotis siūloma atlikti individualiai, poromis ar grupėmis. Aptardami ir vertindami savo kūrybinius darbus vaikai atpažįsta ir įvardija naudotus reikmenis, mėgina savais žodžiais nusakyti darbo procesus. Kiekviename atvarte yra įdomioji užduotis. Kartais ją galima pasiūlyti atlikti kaip pagrindinę.

Vadovėlio komplektą sudaro:

- vadovėlis. I-oji, II-oji knyga

- pratybų sąsiuvinis

- metodinės rekomendacijos I-II klasei (www.sokvadoveliai.lt).

Daugiau informacijos apie šį vadovėlį
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Meninis ugdymas
Dalykas
Dailė ir technologijos
Klasė
1 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Pirmojo leidimo metai
2009
Leidimas
Naujas (pirmasis)
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
UAB „Šviesa“
Leidėjo adresas
Vytauto pr. 29, LT-44352 Kaunas
Leidėjo telefonas
8 37 409 126
Leidėjo svetainė
www.sviesa.lt
Leidėjo el. paštas
info@sviesa.lt
MOBIS failas
VAD0000001705.2709