DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Imagine 2 (Méthode de francais) A2.1

arrow_back Grįžti atgal

Imagine 2 (Méthode de francais) A2.1
Marie-Noëlle Cocton, Florence Guémas, Albane Léonard, Magali Risueno, Louise Rousselot

Imagine 2 (seriją sudaro 2 dalys ir jų priedai)

PASKIRTIS.

Vadovėlis „Imagine 2“ skirtas mokyti pagrindinio ugdymo pakopos mokinius prancūzų kalbos, orientuotas į A2.1 kalbos mokėjimo lygį ir gali būti naudojamas mokant(is) prancūzų kaip 1-osios užsienio kalbos 5-6-oje klasėje arba kaip 2-osios užsienio kalbos 7-8 klasėse. Vadovėlis tinkamas ugdyti šio lygio atnaujintoje  bendrojoje programoje numatytas prancūzų kalbos dalyko ir bendrąsias kompetencijas.

VADOVĖLIS.  „Imagine 2“ – informatyvus, interaktyvus, spalvingas, aiškios struktūros vadovėlis, apimantis visų kalbos gebėjimų ugdymą. Vadovėlyje lavinami visi keturi kalbiniai įgūdžiai: skaitymas, klausymas, rašymas ir kalbėjimas. Mažokai dėmesio skiriama skaitymui, didžiąją dalį užduočių sudaro klausymo užduotys. Prie klausymo užduočių nurodomas takelio numeris. Užduočių įvairovė skatina kritiškai mąstyti, diskutuoti. Vadovėlis turi 7 skyrius. 1-6 skyrių sudaro po tris pamokas: 1 ir 2 pamokos pristato smulkesnes temas, labai daug klausymo užduočių, 1 ir 2 pamokų gramatikos ir leksikos užduotys, sociokultūrinė medžiaga, Prancūzija ir Frankofoniškos šalys. Trečia skyriaus pamoka tarsi apibendrina ir praplečia 1 ir 2 pamokose išnagrinėtas temas, turi gramatikos ir leksikos puslapius. Skyrių pabaigoje yra puslapiai „Les clés“, „Révise ton vocabulaire“, „Enigme“, komiksai arba pasiruošimo DELF egzaminui užduotys. Vadovėlio gale yra papildomos užduotys, gramatikos ir fonetikos lentelės, klausymo įrašų transkripcija. Ugdomos komunikavimo, pažinimo, skaitmeninė, kūrybiškumo, kultūrinė, pilietiškumo, socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencijos. Prie vadovėlio yra DVD su klausymo užduočių įrašais ir video. Įrašus galima atsisiųsti iš vadovėlio tinklapio. Vadovėlio komplektas atitinka atnaujintų pagrindinio ugdymo bendrųjų programų mokymo/si turinį.

VADOVĖLIO KOMPLEKTO SANDARA:

  • Mokinio knyga: vadovėlis su DVD arba interaktyvi knyga.
  • Pratybos: knyga su CD; knyga + interaktyvi knyga; interaktyvi knyga. Pratybos gausiai spalvotai iliustruotos. Užduotys nesudėtingos, atitinka vadovėlio temas, daugiau teksto suvokimo užduočių. Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra kartojimo užduotys, „mémo“ –išmoktų žodžių sąrašas, puslapis „complète ta carte mentale“ ir pasiruošimo DELF egzaminui užduočių puslapis. Pratybų gale yra užduočių atsakymai ir įrašų transkripcija.
  • Mokytojo knyga arba nemokamai atsisiunčiama elektroninė mokytojo knyga https://didierfle.com/produit/imagine-2-guide-pedagogique-papier/ su rekomendacijomis, patarimais ir paaiškinimais, kaip naudotis visais vadovėlio komponentais, kaip efektyviai derinti spausdintą ir skaitmeninę medžiagą. Pateikiami pasiūlymai dėl  nuotolinio mokymo. Gale pateikiami žaidimų kortelės, kiekvieno skyriaus testai, kartojimo užduotys, DELF egzaminų pavyzdžiai, video transkripcija, kiekvieno skyriaus žodynėlis.
  • Tinklapis papildo mokymosi turinį interaktyviomis užduotimis. https://didierfle-imagine.fr/page-daccueil-2/ Užsiregistravus galima atlikti kiekvieno vadovėlio skyriaus interaktyvias užduotis, atsisiųsti vadovėlio ir pratybų klausymo užduotis, peržiūrėti video su subtitrais arba be subtitrų. Kaskart jungiantis reikia įvesti paskutinį nurodyto vadovėlio puslapio žodį.
  • Skaitmeninis turinys mokytojui. Jį sudaro vadovėlis, pratybos, mokytojo knyga, papildomos užduotys.Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Užsienio kalba (prancūzų)
Klasė
6 klasė
Kalba
Prancūzų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
120
Pirmojo leidimo metai
2022
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9782278103904
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Didier FLE/ Leidykla "Žara"
Leidėjo adresas
Rygos g. 6 LT-05270, Vilnius
Leidėjo telefonas
+37068744786
Leidėjo svetainė
www.žara.lt
Leidėjo el. paštas
info@zara.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
vadovelio-turinio-kokybe-patvirtinancios-deklaracijos-forma-imagine-2-zara-atnaujinta