DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Life Vision Intermediate

arrow_back Grįžti atgal

Life Vision Intermediate
Jeremy Bowell, Paul Kelly

Life Vision Intermediate orientuotas į anglų kalbos B1 mokėjimo lygį ir siekia integruotai ugdyti visus programoje numatytus kalbinius gebėjimus. Vadovėlyje apimta visa BP numatyta tematika, komunikacinės intencijos ir kiti turinio dalykai. Vadovėlis yra pagrįstas „Oxford“ anglų kalbos mokymosi sistema (OxELF).

Vadovėlyje pateiktos užduotys skatina mokinius ugdyti globalaus piliečio įgūdžius: mokiniai mokomi, kaip sėkmingai dirbti komandoje, spręsti iškilusias problemas, įgyti įgūdžių, reikalingų norint mokytis visą gyvenimą.

Mediacijai skirtos užduotys skatina moksleivius mokytis, kaip mokėjimą apibendrinti, interpretuoti, paaiškinti, veikla „Think and share“ – mąstyti analitiškai, pagrįsti savo atsakymus, išreikšti argumentuotą nuomonę.

Vadovėlyje gausu tarpdalykinio ugdymo užduočių. Skaitydami ir klausydami tekstus anglų kalba, mokiniai gauna žinių apie meno, geografijos, gamtos mokslų, technologijų ir pan. dalykus.

Life Vision Intermediate pateikiama daug vaizdo medžiagos: dokumentikos, „Youtube“ stiliaus vaizdo įrašų, 360 vaizdo įrašų, skatinančių mokinių domėjimąsi, kritinį mąstymą bei motyvaciją. Rubrikoje „Strategy“ atkreipiamas mokinių dėmesys į mokymosi būdų įvairovę, pateikiama konkrečių patarimų, kaip atlikti tam tikras supratimo (klausymo ar skaitymo) užduotis, kokią strategiją taikyti klausant, skaitant ar rašant skirtingo tipo / žanro tekstus.

Vadovėlis parengtas atsižvelgiant į šiuolaikinę mokymo(si) aplinką, kai derinamos spausdintos ir skaitmeninės mokymo(si) priemonės. Skaitmeninis turinys, mokymosi ir įsivertinimo medžiaga leidžia padidinti mokinių savarankiškumą ir sumažinti mokytojo darbo sąnaudas.

Vadovėlis yra šiuolaikiškas, patrauklus paaugliams ir patogus mokytojams.

 
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Užsienio kalba (anglų)
Klasė
9 klasė
Kalba
Anglų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nenustatyta
Puslapių skaičius
151
Pirmojo leidimo metai
2022
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9780194080521
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Oxford University Press/Atstovas UAB „Humanitas“
Leidėjo adresas
Butrimonių g.9, LT-50220 Kaunas
Leidėjo telefonas
+37037220333
Leidėjo svetainė
www.humanitas.lt
Leidėjo el. paštas
jolitav@humanitas.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
life-vision-intermediate-recenzija