DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Beehive 2

arrow_back Grįžti atgal

Beehive 2
Tamzin Thompson

Pristatome BEEHIVE 2 vadovėlį – anglų kalbos vadovėlis BEEHIVE skirtas naudoti pradinėse klasėse mokant anglų kalbos kaip pirmos užsienio kalbos

 

BEEHIVE 2–3 klasės (II mokymo metai)

  • Vadovėlis BEEHIVE yra pagrįstas Oxford anglų kalbos mokymosi sistema (OxELF) bei CYLET (Cambridge Young Learners English Tests), todėl padeda moksleiviams sėkmingai sukurti tvirtus anglų kalbos pagrindus.
  • Vadovėlis BEEHIVE yra parengtas atsižvelgiant į šiuolaikinę mokymo(si) aplinką, kai derinamos spausdintos ir skaitmeninės mokymo(si) priemonės. Vadovėlis įtraukia mokinius į mokymosi procesą, skatina juos pažinti pasaulį, tarptautinę kultūrą ir tapti pasaulio piliečiais. Atlikdami užduotis ir projektus Team UP, mokiniai tobulina bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Veikla Mąstyk, jausk ir auk skatina mokinių socialinį ir emocinį sąmoningumą bei gerovę. Vadovėlyje daug dėmesio skiriama tarpkultūrinei kompetencijai ir pilietiškumo įgūdžiams, taip pat CLIL ir dalykų integracijai.
  • Vadovėlį patogu naudoti planuojant ugdymo procesą ir pamokų skaičių. Vienas puslapis apytiksliai orientuotas į vieną pamoką. Aiškūs pamokos tikslai bei išsamūs patarimai mokytojo knygoje užtikrina sklandų mokymosi procesą ir palengvina darbą mokytojui. Skaitmeninis turinys, mokymosi ir įsivertinimo medžiaga leidžia padidinti mokinių savarankiškumą ir sumažinti mokytojo darbo sąnaudas.
  • Vadovėlyje pateikiamų skaitymo ir klausymo tekstų bei užduočių tematika yra įdomi, aktuali, skatina mokinius kritiškai mąstyti, analizuoti, vertinti, samprotauti.
  • BEEHIVE vadovėlis papildytas Online Practice – interaktyviomis užduotimis platformoje Oxford Hub, padedančiomis mokiniams pakartoti, įtvirtinti išmoktą medžiagą, stebėti savo progresą.Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Užsienio kalba (anglų)
Klasė
2 klasė
Kalba
Anglų
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nenustatyta
Puslapių skaičius
135
Pirmojo leidimo metai
2022
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9780194845816
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne
Leidėjas
Oxford University Press/Atstovas UAB „Humanitas“
Leidėjo adresas
Butrimonių g.9, LT-50220 Kaunas
Leidėjo telefonas
+37037220333
Leidėjo svetainė
www.humanitas.lt
Leidėjo el. paštas
jolitav@humanitas.lt
Leidėjo pasirinkto vertintojo recenzija
beehive-2-recenzija