DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Lietuvių kalba. Vadovėlis 10 klasei, serija LINGUA. 2 dalis

arrow_back Grįžti atgal

Lietuvių kalba. Vadovėlis 10 klasei, serija LINGUA. 2 dalis
Audronė Janickienė, Onutė Baumilienė, Ingrida Visockienė, Viktorija Valinčiūtė

10 klasės lietuvių kalbos vadovėlis (iš serijos „Lingua“) parengtas pagal analogišką struktūrą, kaip ir 9 klasės vadovėlis. Turinio tipai, veiklos žymimi sutartiniais ženklais. Skyriai sudaryti iš atskiroms pamokoms parengtos medžiagos. Pamokos struktūrą sudaro: pamokos stimulas, mokymosi medžiagos kartojimas, naujas dalykinis turinys, užduotys ir įsivertinimas, tyrimas (projektas). Dėstoma lietuvių kalbos teorija paremta įdomiomis užduotimis, šiuolaikinių socialinių tinklų ir medijų projektais, įvairiais kalbiniais kontekstais ir lietuvių literatūros kūriniais. Greta kalbos sistemos pažinimo pateikiamos ir aktualizuojamos kalbos vartojimo temos. Vadovėlio antroji dalis skirta sintaksės ir skyrybos temoms, apibendrintam pagrindinio ugdymo sintaksės ir skyrybos kursui kartoti ir įtvirtinti. Pasakojimo, aprašymo, samprotavimo tipų analizei ir siejimui į visumą. Šiuolaikinių tekstų kompleksinei analizei, remiantis privalomojo sąrašo kūriniais ir tekstais. Teoriniai vadovėlio priedai padės mokiniams kartoti ir taikyti teorinę medžiagą, atsirinkti reikalingas strategijas veikloms ar užduotims atlikti.

2-oji vadovėlio knyga skiriama antrajam mokslo metų pusmečiui.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knygos), Užduočių sąsiuvinis, Metodinės rekomendacijos, skaitmeninis vadovėlis ir papildomos interaktyvios užduotys http://www.eduka.lt
Atsiliepimai

Netinkami, pažeidžiantys įstatymus skaitytojų atsiliepimai bus šalinami. Už atsiliepimus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys.
2022-12-06 Labai patiko knyga! — Justas Paulikas

Duomenys

Ugdymo sritis
Kalbinis ugdymas
Dalykas
Lietuvių kalba ir literatūra
Klasė
10 klasė
Kalba
Lietuvių
Tinkamumas specialiųjų poreikių mokiniams
Nepritaikytas
Puslapių skaičius
136
Pirmojo leidimo metai
2021
Leidimas
Naujas (pirmasis)
ISBN
9785430071035
Būsena
Galiojantis
Skaitmeninis
ne