DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Konkursas kuriantiems techninėse dirbtuvėse – 50 tūkst. eur už unikalias idėjas Vilniui

Grįžti

Konkursas kuriantiems techninėse dirbtuvėse – 50 tūkst. eur už unikalias idėjas Vilniui
event 2019-01-16 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Konkursas kuriantiems techninėse dirbtuvėse – 50 tūkst. eur už unikalias idėjas Vilniui

Vilnius skatina pažangių technologijų ir inovacijų plėtrą mieste – savivaldybė paskelbė konkursą turintiems unikalių idėjų – kviečia burtis į technines kūrybines dirbtuves ir jose konstruoti, modeliuoti, projektuoti, gaminti prototipus. Tikimasi, kad dirbtuvėse gimę išskirtinės idėjos ir gaminiai keis Vilniaus miestą ir skatins inovacijas. Paraiškų dalyvauti konkurse laukiama iki kovo 1 d.

„Kviečiu kurti, konstruoti ir keisti miestą inovatyviai. Jau ne pirmus metus ieškome įvairių kelių, kaip įtraukti pačius vilniečius dar mokykloje į technologijų pasaulį, kaip prasmingai leisti laiką su bendraminčiais, kuriant idėjas savo miestui, rajonui, kiemui. Šiemet skatinsime techninių kūrybinių dirbtuvių kūrimąsi, kur gimsta unikalios idėjos. Atrinkę inovatyviausias, įgyvendinsime jas Vilniuje“, – sako Administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Pernai konkurse dalyvavo ir finansavimą gavo net 12 inovacijas, ekologiškumą ir kūrybiškumą skatinančių projektų: nuo 3D spausdintuvų dirbtuvių sostinės mokyklose – iki kūrybinių dirbtuvių, kurių metu vilniečiai buvo kviečiami sukurti miestui svarbu simbolį – Geležinį Vilką – vien tik iš antrinių žaliavų. 

Vienam projektui savivaldybė skiria iki 5 tūkst. eur. Iš viso konkursui skiriama net 50 tūkst. eurų. 

Pateikti paraišką iki kovo 1 d. galima internetu: https://paslaugos.vilnius.lt/service-list/Atviru-techniniu-kurybiniu-dirbtuviu-projektu-remimo-konkursas 

Konkurse kviečiami dalyvauti juridiniai asmenys arba organizacijos registruotos visoje Lietuvoje. Projektai turėtų būti vykdomi Vilniaus mieste. Konkurse negali dalyvauti pelno siekiančios organizacijos.