DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Edukacinė aplinka MozaBook (išversta į lietuvių kalbą)

Anotacija

Tai visame pasaulyje populiari interaktyvi edukacinė platforma, skirta dirbti su išmaniaisiais ekranais, kuri apima K12 visų dalykų mokymąsi. „MOZABOOK“ suteikia galimybę naudotis labai didelės apimties medijų biblioteka, kurios turinys yra skirtas mokytis bei pažinti įvairius fizikos, chemijos reiškinius, istorinius įvykius ir kt. Unikaliai pildykite savo pamokas naudodamiesi „MOZABOOK“ 3D scenų biblioteka. Išsirinkite iš 1000 3D scenų specialiai mokymo programai pagal EU standartus paruoštų vaizdo įrašų, 110 interaktyvių įrankių užduočių perteikimui, žinių užtvirtinimui bei patikrinimui ir įterpkite juos į savo publikaciją. Kai vėliau jas klasėje atidarysite savo interaktyviame ekrane, jie būtinai mokiniams paliks naujų neišdildomų įspūdžių.

Papildoma informacija

Dalykas(-ai): Biologija Chemija Dailė Gamtos mokslai Fizika Geografija Informatika Istorija Matematika Muzika Technologijos Užsienio kalba (pirmoji) Gimtoji kalba ir literatūra (baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių)
Klasė(-ės): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Teikėjas: UAB OFFICEDAY
Ar mokama? Taip
Kalba: Lietuvių kalba
Paskelbimo data: 2021-08-27 (atnaujinta: 2022-02-28)