DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Spoofy Lietuva

Anotacija

„Spoofy“ - jaunesniojo amžiaus moksleiviams skirtas žaidimas, padedantis išmokti žodžių ir suprasti kibernetinio saugumo svarbą. „Spoofy“ yra kibernetinio saugumo žaidimas vaikams, mokantis, kaip elgtis, kai susiduriate su naujais prašymais draugauti, norite įkelti nuotraukų ar įsigyti naują išmanųjį įrenginį. Žaidimo tikslas – patobulinti Žemę saugantį kibernetinį skydą, o tai galima padaryti tik padedant skirtingiems veikėjams išspręsti kibernetines problemas. Ką daryti, jei patiriate patyčias internete? O jeigu virusas patenka į jūsų kompiuterį? Į ką atsižvelgti įkeliant nuotraukas į internetą? Spoofy padeda rasti atsakymus į šiuos klausimus. Mainais išsaugosite Žemę saugantį kibernetinį skydą ir uždirbsite energijos žvaigždžių, kurias galite išleisti išlaisvinant mielus kibernetinius gyvūnėlius. Taip pat surinksite aksesuarus, kuriuos galėsite nešioti jūs ir kiti. Žaidimą sudaro keturi skirtingi pasauliai, kuriuose susitinkate su mokiniais, miesto gyventojais, močiutės draugais ir dalyvaujate gimtadienyje. Galite ieškoti pamestos žąsies ir jos auksinio kiaušinio, padėti išsirinkti tinkamas nuotraukas patalpinti internete ir nuveikti daug kitų įdomių dalykų. Spoofy yra visiškai nemokamas ir tinka žaisti vienam arba su suaugusiaisiais!

Papildoma informacija

Dalykas(-ai): Informatika Visuomeninis ugdymas Pilietiškumo pagrindai Technologijos Gyvenimo įgūdžiai Inžinerinės technologijos
Klasė(-ės): Priešmokyklinis ugdymas 1 2 3 4
Teikėjas: CGI Lithuania ir Telia
Ar mokama? Ne
Kalba: Lietuvių kalba
Paskelbimo data: 2022-05-06 (atnaujinta: 2022-06-14)