DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

Internetinis žaidimas „Leonardo pamokėlės“

Anotacija

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro mokymo plaukti trenerių komanda vykdo saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens programą „Leonardo pamokėlės“. Programoje, kurią sudaro teoriniai ir praktiniai užsiėmimai baseine, dalyvauja ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo moksleiviai. Vaikai iš trenerių žaidimo forma sužino, kaip išmokti plaukti, kokia nauda mokėti plaukti ir kokios yra saugaus elgesio prie vandens taisyklės. Remiantis šia patirtimi sukurta metodinė priemonė – internetinis žaidimas pradinio ugdymo mokytojams „Leonardo pamokėlės“.

Žaidimą sudaro trys temos: „Leonardas prie jūros“, „Leonardas prie ežero“, „Leonardas žiemą“, teorinė medžiaga mokytojui, kūrybinės užduotys vaikams, kurias jie gali atlikti namuose ar klasėje, vaizdo filmukai, demonstruojantys, kaip teorines žinias panaudoti praktikoje. Žaidime subalansuotai pateiktos teorinės, praktinės, kūrybinės užduotys leis išvengti monotonijos ir gali būti plačiai naudojamos Lietuvos ugdymo įstaigose. „Leonardo pamokėlės“ yra veiksminga priemonė, ugdanti saugaus elgesio prie vandens kultūrą.

Papildoma informacija

Dalykas(-ai): Fizinis ugdymas Visuomeninis ugdymas Gyvenimo įgūdžiai Įtraukusis ugdymas
Klasė(-ės): Priešmokyklinis ugdymas 1 2 3 4
Teikėjas: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Ar mokama? Ne
Kalba: Lietuvių kalba
Paskelbimo data: 2021-10-13 (atnaujinta: 2023-05-02)