DĖMESIO: Ši Švietimo portalo versija neatnaujinama nuo 2023 m. gegužės 30 d. Nauja informacija pateikiama atnaujintame Švietimo portale.

PC Geografija

Anotacija

Skaitmeninis 3D turinys skirtas socialiniams mokslams, sutelkiant dėmesį į geografiją ir atskiras integralias jos sritis, kurios apima gamtinį, socialinį, ekonominį ir tuo pačiu visuotinį kontekstą. Pagrindinė 3D interaktyvioji geografijos platforma sumanyta kaip prekybos centras. Visos įvairios paskirties prekės šioje mokymo priemonėje susijusios su geografija: žaliavomis, jų gavyba, transportavimu, eksportu ir importu, geografiniu gamybos išsidėstymu ir to priežastingumu, istoriškai susiklosčiusiomis aplinkybėmis, kultūriniu kontekstu ir visas gyvenimo sritis apimančia šiuolaikine globalizacija.

Norėdami paleisti šias priemones savo kompiuteryje atlikite sekančius veiksmus:

1) Parsisiųskite ir įdiekite Unity Web Player įskiepį Windows kompiuteriui (Unity Web Player naršyklės įskiepis nebepalaikomas gamintojo, todėl šias priemones galima naudoti tik su specialia programėle): http://webplayer.unity3d.com/download_webplayer-3.x/UnityWebPlayer.exe

2) Parsisiųskite pageidaujamą mokymo priemonę: https://duomenys.ugdome.lt/saugykla/2015/3d/pc-geografija.zip

3) Išarchyvuokite priemonės failą.

4) Paleiskite UnityPlayer grotuvą.

5) UnityPlayer grotuve meniu File->Open atidarykite priemonės failą.

Papildoma informacija

Dalykas(-ai): Geografija Ekonomika ir verslumas Gamtos mokslai
Klasė(-ės): 8 9 10 11 12
Teikėjas: UAB „Spora“
Ar mokama? Ne
Kalba: Lietuvių kalba
Paskelbimo data: 2021-08-27 (atnaujinta: 2022-02-28)